A73/535
VÁZA ART DECO
Morava, Krásno nad Bečvou, S. Reich & Co.,
30. léta 20. stol.
Kulovitá váza z bezbarvého skla vrstveného kobaltově modrou sklovinou, celoplošně pojednaná leptaným a probrušovaným geometrickým dekorem kruhů ve čtvercích, široké hrdlo je lemováno pásem klínových brusů, složitý hvězdicový brus na podední.
V. 24 cm.
Značeno leptaným razítkem "R Krasno".
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Vydražená cena: 3 000 Kč
Vydražená cena: 3 000 Kč