A73/546
MÍSA KABARET
Morava, Olomučany, Gebrüder Schütz,
okolo 1900
Dvojitá mísa kabaret osmibokého půdorysu s centrálním úchytem, florální tvarosloví v secesním stylu s motivem orchidejí (oncidium). Měkká kamenina, barevně glazováno v sytých odstínech se světle tyrkysovým podkladem.
Drobně restaurováno a několik odštěpků zespodu při okraji.
Neznačeno.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč