Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Mísa kabaret

A73/546

MÍSA KABARET

Morava, Olomučany, Gebrüder Schütz, okolo 1900
Dvojitá mísa kabaret osmibokého půdorysu s centrálním úchytem, florální tvarosloví v secesním stylu s motivem orchidejí (oncidium). Měkká kamenina, barevně glazováno v sytých odstínech se světle tyrkysovým podkladem. Drobně restaurováno a několik odštěpků zespodu při okraji. Neznačeno. Stav B.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč