A73/552
NÁSTOLEC
Čechy, Horní Slavkov, Lippert & Haas,
30. - 40. léta 19. stol.
Porcelánová mísa obdélného půdorysu v dekorativním druhorokokovém tvarosloví, na čtyřech nožkách, reliéfně zdobený okraj s prolamovanými akantovými úchyty na kratších stranách, v zrcadle pestrá květinová malba, zlacená štafáž.
29x23,5x6,5 cm.
Vtlačená značka "S" a č. "10" a zelená štětcová zn. "50".
Vlasová prasklina 4 cm na okraji, drobná oděrka v malbě a částečně setřené zlacení.
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč