Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Stolní lampa

A73/554

STOLNÍ LAMPA

Čechy, Březová, Epiag, Erste böhmische Porzellanindustrie A. G., 20. léta 20. stol.
Elektrická stolní lampa s porcelánovou nohou doprovázenou zády k sobě se opírajícími postavami pierota a kolombíny na nízkém oválném soklu, artdecové tvarosloví se střídmým zlacením a barevnými akcenty. Původní elektrifikace. Celková v. 49 cm. Zeleně tištěná zn. "Pirkenhammer Kunstabteilung". Stav B.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 4 600 Kč