A73/554
STOLNÍ LAMPA
Čechy, Březová, Epiag, Erste böhmische Porzellanindustrie A. G.,
20. léta 20. stol.
Elektrická stolní lampa s porcelánovou nohou doprovázenou zády k sobě se opírajícími postavami pierota a kolombíny na nízkém oválném soklu, artdecové tvarosloví se střídmým zlacením a barevnými akcenty. Původní elektrifikace.
Celková v. 49 cm.
Zeleně tištěná zn. "Pirkenhammer Kunstabteilung".
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 4 600 Kč
Vydražená cena: 4 600 Kč