Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Salonní stolek

A73/608

SALONNÍ STOLEK

Osmanská říše, 2. pol. 19. stol.
Stolek z měkkého dřeva bohatě intarzovaného drobnou mozaikovou intarzií s použitím tropických dřev a perleti. 65x65x69 cm. Stav B - C. Několik dílků intarzie vypadaných, chybí spodní trnož (?).

Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč