A73/608
SALONNÍ STOLEK
Osmanská říše,
2. pol. 19. stol.
Stolek z měkkého dřeva bohatě intarzovaného drobnou mozaikovou intarzií s použitím tropických dřev a perleti. 65x65x69 cm.
Stav B - C.
Několik dílků intarzie vypadaných, chybí spodní trnož (?).
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč