Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Víko na sútry

A73/611

VÍKO NA SÚTRY

Východní Tibet, Kham, 15. stol.
Dřevořezba se zbytky polychromie a zlacení, na averzu Amitábha (Amitāyus) s 252 jeho malými zpodobněními a 3 bódhisattvové v minuciózní řezbě, na reverzu úponkový motiv a písmeno "A" v tibetštině, 63x21 cm.

Vyvolávací cena: 70 000 Kč