A73/611
VÍKO NA SÚTRY
Východní Tibet, Kham,
15. stol.
Dřevořezba se zbytky polychromie a zlacení, na averzu Amitábha (Amitāyus) s 252 jeho malými zpodobněními a 3 bódhisattvové v minuciózní řezbě, na reverzu úponkový motiv a písmeno "A" v tibetštině, 63x21 cm.
Vyvolávací cena: 70 000 Kč