A73/617
BOHYNĚ MILOSRDENSTVÍ KUAN-JIN
Čína,
období Tchang (618 - 906)
Drobná soška bohyně milosrdenství Kuan-Jin, bronz se zbytky zlacení a polychromie, v. 8 cm. Provenience: sbírka archeologa a orientalisty Lumíra Jisla (1921-1969).
Vyvolávací cena: 7 000 Kč