Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Buddha Amida

A73/618

BUDDHA AMIDA

Čína, období Sung (960 - 1279)
Soška Buddhy Amidy na lotosovém piedestalu, bronz se zbytky zlacení a polychromie, v. 6,5 cm. Provenience: sbírka archeologa a orientalisty Lumíra Jisla (1921-1969).

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 16 000 Kč