Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Bohyně milosrdenství Kuan-Jin

A73/620

BOHYNĚ MILOSRDENSTVÍ KUAN-JIN

Čína, období Ming (1368 - 1644), 16.-17. stol.
Soška bohyně milosrdenství Kuan-Jin na lotosovém piedestalu, cizelovaný bronz, v. 17 cm, poškozeno.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč