A73/627
OCHRANNÉ BOŽSTVO BEGTSE
Mongolsko,
20. stol.
Bronzová soška ochranného božstva Begtse na koni, zlacený bronz s aplikacemi tyrkysem, v. 31 cm.
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
A73/627
Mongolsko,
20. stol.