A73/630
BUDDHA ŠÁKJAMUNI
Siam/Thajsko,
19. stol.
Buddha Šákjamuni v bangkokském stylu, v mudře dotýkání se země, bronz zlacený za studena, v. 16 cm.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
A73/630
Siam/Thajsko,
19. stol.