A73/643
STŘÍBRNÁ PŘEZKA K OPASKU
Čína,
pozdní období Čching, okolo 1890
Stříbrná přezka k opasku s motivem draka, úponků a květů, 8x7 cm, celková hmotnost 63,15 g, Ag 800/1000, značeno na zadní straně, osvědčení puncovního úřadu.
Vyvolávací cena: 7 000 Kč