A73/647
STŘÍBRNÁ KONVIČKA
Japonsko,
období Edo, 19. stol.
Stříbrná konvička na ohřívání saké rytá v technice kebori motivem šippó cunagi, karakusa, atd., s rodovými znaky kamon, Ag 959/1000, 430,55 g, Ø 12,5 cm, v. 8 cm, osvědčení puncovního úřadu.
Vyvolávací cena: 30 000 Kč