A73/649
KRABIČKA NA RAZÍTKOVACÍ BARVU
Čína,
ca pol. 20. stol.
Krabička z bílé mosazi na razítkovací barvu, rytá kaligrafickými přípisy, 6x3,5x2,2 cm. Provenience: sbírka sinologa Lubora Hájka (1921 - 2000).
Vyvolávací cena: 5 000 Kč