A73/669
ČAJOVÁ KONVIČKA
Čína, Yixing,
konec 20. stol.
Čajová konvička z Yixingské polokameniny, imitující pařez zvětralého dřeva s ještěrkou, signováno na dnu pečetí, v. 13 cm.
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
A73/669
Čína, Yixing,
konec 20. stol.