A73/684
TROJICE TALÍŘŮ
Japonsko,
18.-19. stol.
Konvolut tří porcelánových talířů ve zlaceném stylu Kinrande, Imari, s motivem květin, úponků, stylizovaných vln atd., Ø 23,5 cm.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 3 500 Kč