Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Sekera tabar

A73/697

SEKERA TABAR

Persie, 19. stol.
Ceremoniální sekera. Čepel ocelová, bohatě zdobená hlubokou rytinou dvojice sedících postav a florálními motivy s kladivem a bodcem. Kovová rukojeť zdobená leptanou a rytou rozvilinou. Celková délka 67 cm. Stav restaurováno. Navařovaná čepel.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč