Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Kord

A73/800

↑ Zpět na položky »

KORD

Západní Evropa, 1. pol. 19. stol.
Štíhlá přímá trojhranná čepel je zdobena rytinami s vojenskou tématikou a iniciálou "W" se zbytky zlacení. Bronzová garnitura. Na mušli motiv zbroje a zbraní. Na hlavici stylizovaná lví hlava. Rukojeť z tmavé rohoviny zdrsněna rybinou. Celková d. 98 cm. Stav D. Chybí záštitný oblouk.

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč

↑ Zpět na položky »