A73/800
KORD
Západní Evropa,
1. pol. 19. stol.
Štíhlá přímá trojhranná čepel je zdobena rytinami s vojenskou tématikou a iniciálou "W" se zbytky zlacení. Bronzová garnitura. Na mušli motiv zbroje a zbraní. Na hlavici stylizovaná lví hlava. Rukojeť z tmavé rohoviny zdrsněna rybinou. Celková d. 98 cm.
Stav D.
Chybí záštitný oblouk.
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč