A73/801
ECCE HOMO
Střední Evropa,
17. stol. (?)
Stojící postava Krista trním korunovaného. Polychromovaná dřevořezba. Silná vrstva následných polychromií zakrývá původní modelaci, což komplikuje správné časové zařazení. Lipové dřevo, polychromie a zlacení. V. 63 cm.
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč