Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Ecce Homo

A73/801

ECCE HOMO

Střední Evropa, 17. stol. (?)
Stojící postava Krista trním korunovaného. Polychromovaná dřevořezba. Silná vrstva následných polychromií zakrývá původní modelaci, což komplikuje správné časové zařazení. Lipové dřevo, polychromie a zlacení. V. 63 cm.

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč