A73/814
MADONA KRÁLICKÁ (S MARIA MEIOR)
19. stol.
Lidová podmalba na skle, tempera se zlacením, rámováno v dřevěném rámu se závěsem, 25x18 cm. Lidová variace na motivy obrazu Panny Marie Sněžné z poutního kostela na Hoře Matky Boží v Králíkách, jehož předobrazem byla ikona Salus Populi Romani z římské baziliky Santa Maria Maggiore.
Stav C.
Prasklé sklo.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč