Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Madona Králická (S Maria Meior)

A73/814

MADONA KRÁLICKÁ (S MARIA MEIOR)

19. stol.
Lidová podmalba na skle, tempera se zlacením, rámováno v dřevěném rámu se závěsem, 25x18 cm. Lidová variace na motivy obrazu Panny Marie Sněžné z poutního kostela na Hoře Matky Boží v Králíkách, jehož předobrazem byla ikona Salus Populi Romani z římské baziliky Santa Maria Maggiore. Stav C. Prasklé sklo.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč