A73/815
SV. DOROTA
Kladsko,
2. pol. 19. stol.
Lidová podmalba na skle zobrazující svatou pannu a mučednici, patronku zahradníků, květinářů, pivovarníků, horníků, novomanželů, nevěst a šestinedělek. Tempera se zlacením, rámováno v dřevěném rámu se závěsem, 21x13,5 cm.
Stav C.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč