Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Sv. Dorota

A73/815

SV. DOROTA

Kladsko, 2. pol. 19. stol.
Lidová podmalba na skle zobrazující svatou pannu a mučednici, patronku zahradníků, květinářů, pivovarníků, horníků, novomanželů, nevěst a šestinedělek. Tempera se zlacením, rámováno v dřevěném rámu se závěsem, 21x13,5 cm. Stav C.

Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč