A73/816
SV. JIŘÍ
Kladsko,
posl. třetina 19. stol.
Lidová podmalba na skle zachycuje světce na koni, zabíjejícího draka. Tempera se zlacením, rámováno v dřevěném rámu se závěsem, 36x28 cm.
Stav B/C.
Srov.: Ivana Kubečková - Luboš Kafka, Lidové podmalby na skle ze sbírek Středočeského muzea v Roztokách u Prahy, Roztoky 2017, s. 65-66.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydražená cena: 5 500 Kč
Vydražená cena: 5 500 Kč