Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Psací sloha

A73/819

Harrison Weir (1824-1906)

PSACÍ SLOHA

konec 19. stol.
Desky na psaní se dvěma kapsami na papíry a písemnosti a se třemi dvojlisty savého papíru drženými šňůrkou upevněnou ve hřbetu. Svrchní strana s dekorem z tlačené a malované kůže, sign. a dat. dole uprostřed: "Harrison Weir 1880": motiv ptáčka na větvi ovocného stromu. Zadní strana a obruba: voskované plátno, hřbet: bordó samet. 30,5x22 cm. Stav C.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 1 000 Kč