Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Fotoalbum

A73/820

FOTOALBUM

Rakousko-Uhersko, Vídeň, August Klein Ritter von Ehrenwalten (1824-1890), a Brno, Fr. Sedlaczek, posl. čtvrt. 19. stol. / 1903
Fotografické album s pevnou koženou vazbou zdobenou mosaznými aplikami s barevnými emaily v historizujícím tvarosloví, rytou iniciálou a sponou, zlatá ořízka, obsahuje 14 listů s 32 rodinných fotografií z období 1878-1903. Značeno etiketou "Buchbinderei Fr. Sedlaczek Brünn Elisabethstr. 3". Na titulní straně na textilním podkladu stříbrným písmem tištěné (ražené) věnování ke stříbrné svatbě. 32x26,5x6,5 cm. Uloženo v originálním skleněném pouzdru v kovové montáži a s broušeným dekorem. Stav B. Spona nekompletní, u samotného alba pouze lehce odřené okraje desek a svrchní strana mírně pokapaná (skvrnitá); horní deska pouzdra prasklá.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč