A73/823
Monogramista F. J.
PORTRÉTNÍ MINIATURA
Rakousko,
1781
Portrétní miniatura v mosazném rámečku, kvaš na pergamenu, 4,5x4,2 cm, sign. monogramem a dat. vlevo dole "F. J. 1781".
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Vydražená cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 3 500 Kč