Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Portrétní miniatura

A73/823

Monogramista F. J.

PORTRÉTNÍ MINIATURA

Rakousko, 1781
Portrétní miniatura v mosazném rámečku, kvaš na pergamenu, 4,5x4,2 cm, sign. monogramem a dat. vlevo dole "F. J. 1781". Stav A.

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Vydražená cena: 3 500 Kč