Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Stříbrná cukřenka

A73/824

STŘÍBRNÁ CUKŘENKA

Jugoslávie, 20. stol.
Cukřenka v biedermeierovém tvarosloví, obdélný půdorys na čtyřech zvířecích tlapkách, bohatě prohýbané stěny a víko na stěžejce, završené plastickým růžovým poupětem s lístky, 13,10,8x11,5 cm, celková hmotnost 492,00 g, Ag 800/1000, jugoslávské punc. značky, osvědčení puncovního úřadu. Stav A.

Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Vydražená cena: 6 100 Kč