Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Stříbrná cukřenka

A73/826

STŘÍBRNÁ CUKŘENKA

Francie, Paříž, Jean-Baptist nebo Charles Harleux, po r. 1838
Stříbrná cukřenka kruhového půdorysu se dvěma protilehlými zoomorfními uchy, odnímatelným víkem s úchytem v podobě plastického kvítku, ražený a gravírovaný dekor, v. 14 cm, celková hmotnost 471,20 g, Ag 800/1000, značeno výrobcem, osvědčení puncovního úřadu. Stav A.

Vyvolávací cena: 3 700 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč