Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Stříbrná mísa

A73/829

STŘÍBRNÁ MÍSA

Itálie, Vicenza, Argenteria Lovi, 20. stol.
Velká oválná mísa na čtyřech prolamovaných nožkách a s reliéfním dekorem na okraji, 32x24x11 cm, celková hmotnost 793,05 g, Ag 800/1000, italské výrobní značky a etiketa výrobce, osvědčení puncovního úřadu. Stav A.

Vyvolávací cena: 6 300 Kč
Vydražená cena: 7 800 Kč