A73/829
STŘÍBRNÁ MÍSA
Itálie, Vicenza, Argenteria Lovi,
20. stol.
Velká oválná mísa na čtyřech prolamovaných nožkách a s reliéfním dekorem na okraji, 32x24x11 cm, celková hmotnost 793,05 g, Ag 800/1000, italské výrobní značky a etiketa výrobce, osvědčení puncovního úřadu.
Vyvolávací cena: 6 300 Kč
Vydražená cena: 7 800 Kč
Vydražená cena: 7 800 Kč