A73/830
STŘÍBRNÁ MÍSA
Itálie, Turín, Ostorero,
20. stol.
Stříbrná mísa kruhového půdorysu na třech akantových nožkách a s ozdobně formovaným okrajem v rokokovém tvarosloví, Ø 30 cm, v. 6,5 cm, celková hmotnost 409,05 g, Ag 800/1000, ražené zn. "OSTORERO", osvědčení puncovního úřadu.
Stav B/C.
Praskliny na okraji (ca 2 cm)..
Vyvolávací cena: 3 200 Kč
Vydražená cena: 3 800 Kč
Vydražená cena: 3 800 Kč