Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Stříbrná mísa

A73/830

STŘÍBRNÁ MÍSA

Itálie, Turín, Ostorero, 20. stol.
Stříbrná mísa kruhového půdorysu na třech akantových nožkách a s ozdobně formovaným okrajem v rokokovém tvarosloví, Ø 30 cm, v. 6,5 cm, celková hmotnost 409,05 g, Ag 800/1000, ražené zn. "OSTORERO", osvědčení puncovního úřadu. Stav B/C. Praskliny na okraji (ca 2 cm)..

Vyvolávací cena: 3 200 Kč
Vydražená cena: 3 800 Kč