A73/831
STŘÍBRNÁ MISKA NA NOZE
Stříbrná miska kruhového půdorysu na vyšší patce, Ø 19 cm, v. 9 cm, celková hmotnost 310,80 g, Ag 925/1000, značeno "STERLING" a ryz. č., osvědčení puncovního úřadu. Stav A.
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč