Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Stříbrná mísa

A73/832

STŘÍBRNÁ MÍSA

Itálie, 20. stol.
Mísa oválného půdorysu na čtyřech ozdobných nožkách, tepaná a bohatě zprohýbaná v barokizujícím stylu, celková hmotnost 238,45 g, 23x18x8 cm, Ag 800/1000, italské puncovní značky, osvědčení puncovního úřadu. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 2 400 Kč