Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Stříbrný nástolec

A73/833

STŘÍBRNÝ NÁSTOLEC

Itálie, 20. stol.
Miska oválného půdorysu na čtyřech tenkých akantových nožkách, se dvěma protilehlými převýšenými uchy s figurálními motivy a dalším drobným dekorem na okraji, 27x12,5x11,5 cm, celková hmotnost 283,60 g, Ag 800/1000, značeno výrobcem, osvědčení puncovního úřadu. Stav B.

Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Vydražená cena: 2 800 Kč