Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Stříbrná miska

A73/834

STŘÍBRNÁ MISKA

Itálie, Vicenza, Argenteria Lovi, 20. stol.
Hlubší stříbrná miska oválného půdorysu, s dekorativně zprohýbanými stěnami a ohrnutým okrajem, 17x12x6 cm, celková hmotnost 184,55 g, značeno výrobcem, osvědčení puncovního úřadu. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč