A73/834
STŘÍBRNÁ MISKA
Itálie, Vicenza, Argenteria Lovi,
20. stol.
Hlubší stříbrná miska oválného půdorysu, s dekorativně zprohýbanými stěnami a ohrnutým okrajem, 17x12x6 cm, celková hmotnost 184,55 g, značeno výrobcem, osvědčení puncovního úřadu.
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč