A73/839
STŘÍBRNÁ LIKÉROVÁ SOUPRAVA
Polsko,
20. stol.
Stříbrná karafa se zátkou zdobenou filigránem a barevným sklem, šest pohárků a kruhový podnos, vše uloženo v originální etuji. Celková hmotnost 707,60 g, Ag 875/1000, polské puncovní značky a ryzostní čísla, osvědčení puncovního úřadu.
Stav A-B.
Vyvolávací cena: 5 600 Kč
Vydražená cena: 8 100 Kč
Vydražená cena: 8 100 Kč