A73/852
TABATĚRKA ŽELVOVINA
Francie,
60. léta 18. stol.
Dóza obdélného tvaru ze želvoviny ve zlacené mosazné montáži, víčko na stěžejce je intarzováno zlacenou mosazí, spodní strana a boky s jemným vyřezávaným reliéfním dekorem rokokových ornamentů, 6,5x4x1,8 cm.
Stav C.
Drobnější odštěpy a opravy.
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Vydražená cena: 3 900 Kč
Vydražená cena: 3 900 Kč