Hlavní stránka > Aukce > 74. Médium Papír > Dvacet tisíc mil pod mořem

A74/025

Jules Verne (1828-1905)

Josef Richard Vilímek (1860-1938)

DVACET TISÍC MIL POD MOŘEM

1900-1907
Vel. 22,5x15,5 cm, 550 číslovaných s. (s. 321-336 chybně vevázány až za s. 352), česky, přeložil Jaroslav Janeček. Titulní strana tištěna v černé barvě. Ilustrovali Neuville a Riou. Vydal J. R. Vilímek v Praze, nedatováno, ?. vydání. Pevná červená celoplátěná vazba s černými pruhy na hřbetě, na přední desce zlato-červeno-černo-modrá ražba, v horní části stuha s nápisem Dobrodružné cesty - Výbor nejlepších románů Jul. Vernea. Na zadní straně značeno "Jos. Pfeiffer, Praha". Velmi dobrý stav, vazba uvnitř místy rozvolněná, mírné stopy používání.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 7 500 Kč