Hlavní stránka > Aukce > 74. Médium Papír > 17 dobrodružných románů

A74/026

Jules Verne (1828-1905)

Josef Richard Vilímek (1860-1938)

17 DOBRODRUŽNÝCH ROMÁNŮ

Praha, ca 10.-30. léta 20. stol.
Romány Jul. Verna. Vel. 8°, česky. Pevné celoplátěné nakladatelské vazby s barevným a zlaceným dekorem. Dva roky prázdnin, II. vydání, nedatováno, 299 číslovaných s., přeložil Dr. Bohum. Čermák, ilustroval L. Benett. S původním papírovým přebalem. Vzducholodí kolem světa, III. vyd., nedat., 181 s., přel. Jos. Pšenička, il. L. Benett. Dvacet tisíc mil pod mořem, II. vyd., nedat., 376 s., přel. Jaroslav Janeček, il. Neuville a Riou. Hvězda jihu, IV. vyd., nedat., 204 s., přel. Jaroslav Čermák, il. L. Benett. S pův. papírovým přebalem. Cesta kolem světa za 80 dní, III. vyd., 211 s., přel. B. Klika, il. L. Benett. Plující ostrov, IV. vyd., nedat., 319 s., přel. Jan Wagner, il. L. Benett. Zemí šelem, II. vyd., nedat., 303 s., přel. Bedřich Fricke, il. L. Benett. Nový hrabě Monte Christo, II. vyd., nedat., 469 s., přel. J. Pachmayer, il. L. Benett. Michal Strogov, II. vyd., nedat., 372 s., přel. V. Patejdl, il. P. Férat. Tajemný hrad v Karpatech, III. vyd., 1924, 148 s., přel. Fr. S. Procházka, il. L. Benett. Do Měsíce, II. vyd., nedat., 153 s., přel. Jar. Čermák, il. Emil Bayard a A. de Neuville. Tajemství pralesa, III. vyd., 1923, 259 s., přel. Dr. Alois Cerman, il. L. Benett. Ocelové město, III. vyd., 1924, 153 s., přel. Jan Wagner, il. L. Benett. Tajuplný ostrov, IV. vyd., 1929, 530 s., přel. A. Koudelka, il. P. Férat. Na kometě, III. vyd., 1930, 352 s., přel. B. Fricke, il. P. Philippoteaux. Pět neděl v baloně, IV. vyd., 1931, 231 s., přel. František Pelikán, il. Riou a Montant. Děti kapitána Granta, IV. vyd., 1934, 564 s., přel. Václav Beneš, il. Riou. Převážně velmi dobrý stav, vazby lehce odřené, papírové přebaly potrhané, mírné stopy používání.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Vydražená cena: 27 000 Kč