A74/038
Carl Otto Czeschka (1878-1960)
SOUBOR DESETI LITOGRAFIÍ
1908
Soubor deseti litografií Die Nibelungen, velikost jedné litografie 13,5x12 cm (61,5x54,5 cm).
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Carl Otto Czeschka byl rakouský malíř a grafik.
Vyvolávací cena: 12 000 Kč