Hlavní stránka > Aukce > 74. Médium Papír > Soubor deseti litografií

A74/038

Carl Otto Czeschka (1878-1960)

SOUBOR DESETI LITOGRAFIÍ

1908
Soubor deseti litografií Die Nibelungen, velikost jedné litografie 13,5x12 cm (61,5x54,5 cm). Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Carl Otto Czeschka byl rakouský malíř a grafik.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč