A74/055
Marie Stritzková-Florianová (1909-1998)
SOUBOR 6 ILUSTRACÍ K ERBENOVU POKLADU
1935
Šestice kolorovaných linorytů. Rozměry prvního 13,8x7,6 cm (21x15 cm), ostatní 13,8x8 cm (25x17,5 cm). Signováno tužkou pod tištěnou plochou u prvního "Marie Florianová", ostatní "Marie Stritzková".
Provenience: současným majitelem získáno ve Staré Říši přímo od paní Marie Florianové-Stritzkové.
Marie Stritzková-Florianová - česká malířka (autodidaktka), grafička a vydavatelka.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Vydražená cena: 2 500 Kč
Vydražená cena: 2 500 Kč