Hlavní stránka > Aukce > 74. Médium Papír > Angelus Silesius

A74/059

Josef Váchal (1884-1969)

ANGELUS SILESIUS

1925
Dřevoryt, velikost tiskové plochy 21x21 cm, velikost s rámem 56x41 cm. Vpravo dole značeno autorskou ligaturou. V levém dolním rohu tužkou značeno "Angelus Silensius". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč