A74/059
Josef Váchal (1884-1969)
ANGELUS SILESIUS
1925
Dřevoryt, velikost tiskové plochy 21x21 cm, velikost s rámem 56x41 cm. Vpravo dole značeno autorskou ligaturou. V levém dolním rohu tužkou značeno "Angelus Silensius".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč