A74/068
John Ruskin (1819-1900)
Jan (Jenda) Rajman (1892-1965)
DVĚ STEZKY
1909
Vel. 12°, 18,2x13,4 cm. 200 číslovaných s., il., česky, přeložil V. A. Jung. Titulní strana tištěna v černé barvě. Vydal Jan Laichter v Praze roku 1909 jako 1. knihu edice Umění a řemesla. Pevná celokožená individuální vazba v hnědé kozince s raženým a zlaceným dekorem, značeno autorským přípisem "Vázal v únoru 1915 Jenda Rajman"; hřbet s 5 vazy a zlatými typy.
Vazba lehce odřená na okrajích a hřbetu, knižní blok rovněž nese pouze mírné známky používání (ojedinělé skvrny, drobná trhlina).
Vydražená cena: 2 600 Kč