A74/069
John S. Clark, Mary D. Hicks, Walter S. Perry
Jan (Jenda) Rajman (1892-1965)
ZÁKLADY UMĚLECKÉ VÝCHOVY SE ZVLÁŠTNÍM ZŘETELEM KE KRESLENÍ DLE PŘÍRODY
před r. 1915 (vazba)
Vel. 8°, 24,2x16,5 cm. 474 číslovaných s., česky, přeložili prof. Josef Patočka a L. Bílý. Titulní strana tištěna v černé barvě. Pevná celokožená individuální vazba v tulení kůži s barevně a zlatě aplikovaným geometrickým dekorem, hřbet s 5 vazy, dekorem a zlatými typy, značeno autorským přípisem "Vázal v únoru 1915 Jenda Rajman", vložen lístek se strojopisnými údaji o vazbě a slepotiskovým razítkem "VÁZAL JENDA RAJMAN". Vydal E. Beaufort v Praze, nedatováno, náklad neuveden. Kartonové pouzdro.
Velmi dobrý stav, částečně nerozřezané archy, lehce skvrnité okraje listů.
Vydražená cena: 3 000 Kč