Hlavní stránka > Aukce > 74. Médium Papír > Básnické spisy

A74/075

Otakar Theer (1880-1917)

Jan (Jenda) Rajman (1892-1965)

BÁSNICKÉ SPISY

1930 (vazba 1933)
Vel. 8°, 19x11,5 cm. 379 číslovaných s., česky. Titulní strana tištěna v černé barvě. Uspořádal Arne Novák, úprava F. Muzika. Pevná celokožená vazba v tyrkysovém marokénu se zlatě raženým dekorem, hřbet se 6 vazy a zlaceným dekorem a typy, horní zlatá ořízka, značeno na zadním přídeští zlatou ražbou "RAJMAN ROŽĎALOVICE 1933". Vydal dr. Ot. Štorch-Marien v Praze na podzim 1930 jako 278. svazek edice Aventinum a I. sv. Díla Otakara Theera. Prvních 30 výtisků bylo tištěno na holandu a číslováno, tento exemplář nese č. 27.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 4 000 Kč