A74/129
Albert Camus (1913-1960)
Různí autoři
I. A VII. SVAZEK ŒUVRES COMPLÉTES
1962 a 1965
Œuvres complétes I. Récit et Romans (L`Etranger, La Peste, La Chute) z luxusní edice Ludvíka XIV. Vel. 4°, 28x21 cm. Volné archy v obálce a kartonovém pouzdru s pergamenovým hřbetem. Vydal André Sauret v Paříži roku 1962. 450 číslovaných s., francouzsky. Titulní strana tištěna v černé a červené bavě. S originálními barevnými litografiemi od Garbella v textu + celá sada těchto 16 litografií na japanu v samostatné složce v příloze + 1 signovaná a číslovaná litografie na japanu. Jedno z 200 přednostních vydání obsahující navíc 1 originální signovanou a číslovanou barevnou litografii. Tento exemplář nese č. 40.
Œuvres complétes VII. Carnets. (Mai 1935 - Mars 1951) z téže edice. Vel. 4°, 28x21 cm. Volné archy v obálce a karton. pouzdru s pergamen. hřbetem. Vydal A. Sauret v Paříži roku 1965. 373 číslovaných s., francouzsky. S originálními barevnými litografiemi od Carzoua v textu + celá sada těchto 16 litografií na japanu v samostatné složce v příloze + 1 originální sign. a čísl. litografie na japanu. Jedno z 200 přednostních vydání obsahující navíc 1 originální signovanou a číslovanou barevnou litografii. Tento exemplář nese č. 40.
Výborný stav, nerozřezané archy.
Vydražená cena: 5 500 Kč