A74/140
Ludmila Jiřincová (1912-1994)
DÍVKA V ŠÁTKU
Litografie na papíru, výřez pasparty 25x19 cm. Recto tužkou vpravo dole podpis autorky, vlevo dole značeno "Autorský tisk". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Vydražená cena: 8 500 Kč
Vydražená cena: 8 500 Kč