Hlavní stránka > Aukce > 74. Médium Papír > Dívka v šátku

A74/140

Ludmila Jiřincová (1912-1994)

DÍVKA V ŠÁTKU

Litografie na papíru, výřez pasparty 25x19 cm. Recto tužkou vpravo dole podpis autorky, vlevo dole značeno "Autorský tisk". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Vydražená cena: 8 500 Kč