Hlavní stránka > Aukce > 74. Médium Papír > Soubor grafik

A74/154

Různí autoři

SOUBOR GRAFIK

Vítězslav Nezval - Josef Liesler: Sloky o Praze. Vel. 2°, 43x30,5 cm, 28 číslovaných s., il. (litografie), volné dvojlisty v obálce, celkový náklad 650 výtisků, z toho 400 číslovaných a podepsaných autory, tento exemplář nese č. 342. Václav Fiala (1891-1968): Z Japonska. Dřevoryt na papíru, 30x19,5 cm, sign. tužkou vpravo dole pod tiskem "V. Fiala". Paspartováno. Anna Macková (1887-1969): Slovenská dědina (Kováčová). Barevný dřevoryt na papíru, 19x22,5 cm, sign. a zn. vpravo dole v tisku "A. MACKOVÁ / KOVÁČOVÁ", tamtéž pod tiskem tužkou "A. Macková". Paspartováno. Václav Mašek (1893-1973): Koupání. Lept na papíru, 15,5x12,5 cm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Mašek V.". Paspartováno. Karel Vik (1883-1964): Kopicův statek v Českém ráji. Barevný dřevoryt na papíru, 18,3x26 cm, sign. a dat. vpravo dole v tisku "VK-38", tamtéž pod tiskem tužkou "Vik". Paspartováno. Karel Wellner (1875-1926): Lokomotivy ve výtopně. Suchá jehla na papíru, 24,5x29,5 cm, sign. a dat. vpravo dole v tisku "19KW18", tamtéž pod tiskem tužkou "KWellner 919". Vladimír Silovský (1891-1974): U moře. Suchá jehla na papíru, 17x23,5 cm, sign. tužkou vpravo dole pod tiskem "V Silovský", verso zn. tužkou "U moře". Paspartováno. Karel Toman: Oravský hrad. Lept na papíru, 18,7x14,7 cm, sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "K. Toman 29.". František Srp (1895–1943): Odpočinek. Suchá jehla na papíru, 26,5x37,5 cm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Fr. Srp". Karel Štěch (1908-1982): Léto, ca 1940. Lept na papíru, 23x11,7 cm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "K. Štěch". Paspartováno. Sirotci. Dřevoryt na papíru, 36x27,5 cm, sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "K. Štěch 38". Paspartováno. Ludwig Lange (1808–1868) - Johann Poppel (1807–1882): Die Brückenthürme der Kleinseite in Prag. Oceloryt na papíru, 10x15 cm, značeno v tisku "Gez. v. Ludwig Lange / Stahlst. v. Joh. Poppel / Druck & Verlag v. G. G. Lange in Darmstadt". Panorama von Prag. Oceloryt na papíru, 9x18,5 cm, značeno v tisku "Gez. v. Ludwig Lange / Stahlst. v. Joh. Poppel / Druck & Verlag v. G. G. Lange in Darmstadt". Z díla "Original-Ansichten der historisch merkwürdigsten Staedte in Deutschland...", okolo 1850. Paspartováno (obě veduty společně). Mario Stretti (1910-1960): Dvojice leptů, 14,8x10 cm a 7,6x9,7 cm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Mario Stretti".

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 500 Kč