A74/158
Tomáš Bím (1946)
PŮLLITR
Suchá jehla, 12,5x7 cm, velikost s rámem 37x28,5 cm. Pod tiskovou plochou vlevo dole číslováno "VII/X" a vpravo dole signováno. Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
A74/158