Hlavní stránka > Aukce > 74. Médium Papír > Půllitr

A74/158

Tomáš Bím (1946)

PŮLLITR

Suchá jehla, 12,5x7 cm, velikost s rámem 37x28,5 cm. Pod tiskovou plochou vlevo dole číslováno "VII/X" a vpravo dole signováno. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč